Maçı Değerlendirme Toplantısını Gerçekleştirdik.

Çarşambaspor Maç Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Maçı Değerlendirme Toplantısını Gerçekleştirdik.

Çarşambaspor Yönetimi Olarak Geçen Hafta Deplasmandan Galibiyetle Ayrıldığımız Ladikspor ve Bu Hafta Oynayacağımız Ortaköy Belediyesi Şapinuvaspor Maçı Değerlendirme Toplantısını Gerçekleştirdik. Toplantıya Kulüp Başkanımız Turan BİLGİN,  İdari ve Mali İşler Sorumlumuz Yüksel BİLGİN, Başkan Yardımcımız Fahri DALGIÇ, Genel Sekreter İbrahim GÜNDÜZOĞLU, Futbol Şube Sorumlumuz Teyfik ÇUBUKÇU, Teknik Direktörlerimiz Besim DURMUŞ, Bülent TUNCAY, Yunus ŞENOCAK ve Orhan ANIL katılmıştır.

Toplantıda Teknik Direktörümüz Besim DURMUŞ bu hafta sonu oynayacağımız Ortaköy Belediyesi Şapinuvaspor Maçında Ladikspor maçından daha fazla mücadele ederek iç sahada galip geleceğiz dedi.

Ayrıca U17 takımını Türkiye şampiyonasına hazırlamak ve Çarşambaspor geleceği için her hafta farklı 2 futbolcuyu A Takımımızla idmana çıkarıp maç kadrolarına dahil etmekteyiz.

Ladikspor maçında takımımızı yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz. Bu hafta sonu sahamızda oynayacağımız Şapinuvaspor maçına tüm taraftarlarımız davetlidir.